SLEDOVÁNÍ FIREMNÍCH AUT

Systém sledování vozidel

Automobily, vozové parky nebo stroje lze sledovat pomocí elektronických jednotek s lokalizací jejich polohy přes satelitní systém GPS.

Co vám to přinese

Mít přehled o svém majetku a vědět kde se pohybují a co dělají vaše auta a pracovníci, to je základní předpoklad úspor vašeho vozového parku.

Proč naše služby

V oblasti sledování firemních vozidel jsme odborníky a můžeme vám nabídnout nejlepší řešení na trhu.

Sledování paliva

Velkým problémem posledních let jsou krádeže paliva. Zloději se většinou zaměří na nákladní automobily, stavební a zemědělské stroje.

A není to tak drahé

Aktuální ceny sledovacích jednotek, jejich odborné instalace s aktivací a měsíční poplatek najdete na naší webové prezentaci.

Předvedení a možnost na zkoušku

Systém pro sledování automobilů vašeho vozového parku vám rádi představíme a předvedeme u nás nebo ve vaší firmě.

Slevy u pojišťoven

Téměř všechny pojišťovny poskytují slevy na sledovací systémy ve vozidlech. Můžete tak získat investici do autosledování velice brzy zpět.

Odborná montáž a servis

Instalace jednotek sledovacího systému do automobilů provádí naši technici. Montáž a nastavení zajišťujeme v našem servise v Liberci nebo přímo v odpovídajících prostorách vaší firmy (servis, dílna, garáže, atp.).

Zaškolení u nás - ZDARMA!

Vozidla, jejich aktuální polohy, jízdy a další detaily záznamů vozidel můžete sledovat přes internet. Stačí vám jen počítač s webovým prohlížečem a funkční internet.

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

  • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

    Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
    Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

  • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

    nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login