AUTOPROFI LIBEREC

Jestliže vás zajímají slevy, akce a noviky ze světa technologií a elektronických systémů do automobilů, jste na správné stránce.

Hledáme pracovníka do expedice

čtvrtek, 15 červen 2017 11:18

Hledáme pracovníka na brigádu do expedice našeho eshopu v Liberci.

Místo: AUTOPROFI CZ, s.r.o., Mydlářská 189/3, Liberec 10

Pracovní doba: po-pá od 11-15h.

Pracovní náplň: práce na expedici objednávek

Pokud máte zájem o další informace, volejte 485 150 621, 602 22 33 22 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme.

Last modified on čtvrtek, 15 červen 2017 11:26

Kompresorová autochladnička TB15 využívá mikro kompresor Danfoss Secop DB1,4F s nízkým příkonem 35W. Výsledkem je nejlehčí kompresorová autolednička na světě s hmotností pouhých 8,2kg. Nový kompresor je také téměř o polovinu menší než kompresory řady BD35F, použitých v ostatních typech chladniček. Vnitřní prostor je tak bezesporu velmi dobře vyřešen. Dovnitř lze umístit 0,75-1L PET lahve na stojato, nebo 20kusů 0,33l plechovek (viz vnitřní rozměry). Stejný kompresor je použit v nejluxusnější verzi Audi A8, kam Indel B dodává autochladničku vestavěnou do zadních sedadel.

Last modified on pondělí, 29 únor 2016 12:16

Alarm do auta bez zásahu

pátek, 29 květen 2015 18:32

Jablotron vyrábí a nabízí mnoho kvalitních systémů pro zabezpečení automobilů. S vývojem technologií v automobilech musí vývojáři Jablotronu držet krok a daří se jim to. Proto dnes můžeme Vám, našim zákazníkům, nabídnout profesionální instalace zabezpečovacích systémů Jablotron i do moderních automobilů. Zabezpečovací systémy lze pomocí datových předovníků montovat do vozidel bez zásahu do elektroinstalace. CAN převodník zajistí všechny potřebné informace pro správnou funkci zabezpečovacího systému.

Last modified on sobota, 20 červen 2015 22:27

Ukázka montáže denního svícení SUZUKI SX4

pondělí, 25 květen 2015 23:39

Instalace světel denního svícení podléhá určitým pravidlům a proto neváhejte a kontaktujte naše techniky. Rádi Vám poskytneme pomoc.

Jednotlivá světla denního svícení si můžete prohlédnout, vybrat a zakoupit v našem eshopu AUTOPROFI CZ.

Máte zájem o další informace? 
Vyplňte prosím jednoduchou poptávku a nezávazně Vám poskytneme další informace.

Last modified on sobota, 20 červen 2015 22:27

Strana 1 z 5

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

  • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

    Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
    Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

  • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

    nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login