Když nefunguje centrální zamykání na dálku

Může se vám stát, že vám přestane fungovat originální dálkové ovládání centrálního zamykání vozidla. A co pak? Můžete se snažit řešit opravu dálkového ovládání cetrálního zamykání, ale vyplatí se to? Nevyplatí, protože my máme řešení téměř za pár korun.

Řešení je jednodušší než byste čekali. Do vozidla namontujeme nový systém dálkového ovládání centrálního zamykání. Jedná se o nový systém s dvěma ovladači. Tím není potřeba řešit opravu původních ovladačů, ale můžete používat ovladače nové. Instalace nového systému dálkového ovládání výjde finančně lépe, jak cena opravy.

Hledáte výkonné a všestranné dálkové ovládání centrálního zamykání? Nehledejte nic jiného než dálkové ovládání centrálního zamykání od společnosti KEETEC! Tento špičkový dálkový ovladač s dosahem více než 100 metrů je ideální pro zabezpečení vašeho vozu na jakoukoli vzdálenost. Nejenže má výkonný RF vysílač, ale obsahuje také vestavěné relé pro odemykání/zamykání centrálního zamykání pro rychlé a snadné zamykání a odemykání vozu. Přiložené 2 dálkové ovladače zajišťují, že budete mít vždy jeden poblíž pro případ nouze nebo když budete chtít jen převzít kontrolu nad vozem na dálku. A pokud by vám to nestačilo, KEETEC CZ 100 má také kombinované odemykací/zamykací tlačítko s výstražnou LED diodou, která vás upozorní, pokud se někdo pokusí otevřít vůz bez vašeho svolení. Ať už zamykáte auto doma nebo v kanceláři, dálkové ovládání centrálního zamykání je nezbytným doplňkem arzenálu zabezpečení vašeho vozidla.

Máte zájem o odbornou montáž ?
Volejte 485 150 621