Jezdíte už na benzín E85 ethanol?

Přestavba na palivo E85 ethanol s HOMOLOGACÍ. Levné palivo, ekologický provoz a bez nutnosti další nádrže.

Přestavbu na Ethanol E85 lze udělat pouze ve vozidlech, spalující benzín a mají nepřímé vstřikování. Při přestavbě automobilu na Ethanol E85 do auta namontujeme konverzní jednotku, která upravuje vstřik paliva do válce. Tím zabezpečuje bezproblémový provoz na ethanol E85. Při Jízdě na Ethanol E85 narůstá spotřeba o cca 18%, což bohatě kompenzuje rozdíl ceny E85 a benzínu.

ELOTEC-EC-85Nyní nabízíme 3 druhy přestavbových sad, a to plně automatickou jednotku ELOTEC EC-85, která je vyráběna v Německu a jako první v ČR má povolení Ministerstav dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel. Jednotka prošla náročnými testy společnosti DEKRA.

Vlastní ČIDLO PALIVA určuje přesné množství poměru Ethanol/benzín. Čidlo teploty a snímač otáček, zaručí lepší studený start a nízkou spotřebu paliva.
Jednotka se zapisuje do technického průkazu, v budoucnu se tak můžete VYHNOUT PROBLÉMŮM na STK. Největší výhodou je bezesporu to, že u této jednotky prakticky nepocítíte rozdíl mezi jízdou na ethanol E85 a na benzín. Montáž je možná u nás.

FLEXCAR-PROFESIONALDruhá jednotka FLEXCAR Professional je taktéž schválená Ministerstav dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel na ethanol E85, prošla náročnými testy společnosti DEKRA a lze ji zapsat do TP. Čidlo paliva je zde nahrazeno automatickou softwarovou detekcí. Jednotka je vyráběna v Německu.

Třetí jednotka FLEXCAR je nejlevnější, umožňuje manuální dolaďění, ale vyžaduje plně funkční lambda regulaci automobilu, pomocí které se ovlivňuje vstřik podle bohatosti směsi. Výhodou jednotky je možnost instalace svépomocí. Instalaci zvládne i zručný kutil. Více se můžete o této jednotce dozvědět zde.

Všechny nabízené jednotky pro přestavbu vozidla na E85 si můžete přehledně srovnat v našem srovnání například pro 4 válcové motory.

Pokud si nejste jistí vhodností vašeho vozu pro přestavbu, kontaktujte naši technickou podporu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

VÍCE INFORMACÍ o přestavbách vozidel na ekologické palivo E85 ethanol najdete v samostatné sekci ETHANOL.

Nabídku jednotlivých produktů najdete v našem eshopu v sekci PŘESTAVBA NA ETHANOL.

User Login