Ozvučení vozidel, multimediální a navigační systémy.

Ozvučení vozidel, multimediální a navigační systémy.

AUTOHIFI SYSTÉMY, MULTIMÉDIA A NAVIGACE

AppRádio

Jedná se o nový druh autorádií, která umí komunikovat s chytrými mobilními telefony. Tak máte možnost používat všechny funkce a aplikace přímo v autorádiu vašeho auta.

Multimédia

Přehrávejte si vaši audiotéku v úžasné digitální kvalitě ve vašem autě. Také shlédnutí oblíbeného filmu nebo seriálu si můžete v autě dopřám prostřednictvím moderních multimediálních produktů.

Aux adaptéry

Výrobci dnes stále více prodávají auta s vlastními autorádii. Tyto přístroje se obecně označují OEM a jejich design je zakomponován do designu interiéru auta. Pro tuto jejich designovou přednost se těchto autorádií většinou nezbavujeme, i když je jejich technická dokonalost velice nízká.

Pokud tedy chcete přehrávat kvalitně vaše mp3, dodáme a namontujeme do auta AUX adaptér nebo Adaptér s USB přehrávačem. Vaše OEM autorádio od výrobce bude najednou nabízet všechny moderní funkce a možnosti.

Navigace

GPS navigační přístroje nabízíme do auta ve variantě mobilní přenosné nebo pevné, v které je navigační systém zakomponován přímo do multimediálního přístroje.

User Login