Mobilní telefony, služby a handsfree sady, příslušenství.

Mobilní telefony, služby a handsfree sady, příslušenství.

HANDS FREE A MOBILNÍ TELEFONY

Pokud vás zajímá moderní technologie v komunikacích, chytré mobilní telefony, zařízení a přístroje pro jednoduché a bezpečené používání mobilního telefonu v autě, pak vše toto vám rádi představíme, dodáme a instalujeme.

Bluetooth

V dnešní době je většina handsfree systémů pro použití mobilu v automobilu, řešena pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Není tak potřeba řešit se změnou mobilního telefonu i změnu kabeláže handsfree. Stačí jen nastavit nový telefon do handsfree sady.

Chytré telefony

Chytrý mobilní telefon je prakticky malý počítač, který vám kromě telefonování poskytne celou řadu dalších funkcí a vymožeností. Kalendář, budík, mp3 a video přehrávač, foťák ... to je jen krátký výčet základních funkcí chytrého telefonu.

Nové i použité

Ne každý chce utratit velké peníze za mobilní telefon nebo handsfree sadu. Proto nabízíme chytré mobilní telefony i použité. Všechny telefony jsou funkční a vyzkoušené.

Když si zákazník kupuje nový chytrý mobilní telefon a chce se zbavit starého chytrého telefonu, většinou se musí spolehnout na služby Aukra a dalších. My se o prodej starého chytrého telefonu postaráme přímo v naší prodejně, a to včetně nabídky na internetu.

User Login