Handsfree

 • Bezdrátové handsfree
  Bezdrátové handsfree

  Bluetooth technologie dnes vládne bezdrátovým handsfree. Můžete tak jednoduše a bezpečně používat svoje mobilní telefony v autě i při jízdě. Přitom máte přístup ke svým kontaktům i přes úžasné ovládání vaším hlasem.

  Čti více
 • Pevné sady Handsfree
  Pevné sady Handsfree

  Pevné hans free sady mobilních telefonů dnes najdete většinou jako originální příslušenství nebo starší dodatečné instalace. Nyní lze takové sady modernizovat nebo upravit dle potřeb nových telefonů.

  Čti více
 • Držáky a příslušenství
  Držáky a příslušenství

  Mobilní telefon je vhodné mít v autě vždy po ruce a k tomu účelu nabízíme mnoho variant držáků. V nich je možné kromě bezpečného uchycení mobilu, zajistit i dobíjení baterie nebo ovládání dotykového displeje.

  Čti více

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

 • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

  Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
  Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

 • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

  nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login