Navigace

 • Přenosné navigace
  Přenosné navigace

  Přenosné navigace jsou populární svou univerzálností. Můžete je použít jako autonavigaci pro řidiče, cyklistu na kole nebo hledače pokladů geocachingu. Přenosná navigace = aktuální, přesná a levná.

  Čti více
 • Autonavigační systémy
  Autonavigační systémy

  Originální OEM autonavigace od výrobce nebo dodatečně instalované autonavigační systémy vám poskytnou kromě správného směru i možnost video a audio zábavy. Aktuální mapy pro váš systém vám dodáme.

  Čti více
 • Aktuální navigační mapy
  Aktuální navigační mapy

  Ať už máte navigaci přenosnou nebo pevný auto-navigační systém z výroby, potřebujete aktuální mapy. Zajišťujeme pro vás aktualizace navigačních map nebo nové mapy na CD, DVD nebo SD-card.

  Čti více
Navigace do auta

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

 • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

  Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
  Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

 • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

  nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login