EBERSPÄCHER

 • NEZÁVISLÁ TOPENÍ A NEZÁVISLÁ OCHLAZOVACÍ TECHNIKA

  NEZÁVISLÁ TOPENÍ A OCHLAZOVACÍ TECHNIKA | OSOBNÍ, UŽITKOVÉ, NÁKLADNÍ A SPECIÁLNÍ VOZY

  Výfuková technika, topné systémy automobilů a klimatizace autobusů – technologie Eberspächer po celém světě aktivně přispívají k mobilitě šetrné k životnímu prostředí, k vyššímu stupni bezpečnosti i ke zvyšování kvality života. Kompetentním systémovým partnerem automobilového průmyslu jsme rovněž v oblastech elektroniky a sběrnicových systémů pro automobily. Více o nezávislém topení Eberspaecher najdete zde.

NEZÁVISLÉ TOPENÍ DO AUTA

Nezávislé topení Eberspächer

Pohodlné teplo ve vašem autě

Nezávislé topení renomované značky Eberspächer můžete univerzálně použít téměř ve všech třídách vozidel. Nezávislé topení Eberspeacher vás ale také nadchne inovativní technikou jako například využíváním ekologických a levnějších paliv jako bionafta (B100) nebo bioetanol (E85).

Topení do osobáku

Konec škrabání oken

Už jste v životě něčeho dosáhli? Umíte si vážit a užívat větších a drobnějších příjemností, které život přináší? Znáte hodnotu té nejcennější měny – svého času? V takovém případě byste měli sobě i své rodině dopřát luxus a komfort nezávislého topení Eberspächer. Dobám, kdy jste si ráno museli přivstat, abyste stihli seškrábat led z oken automobilu, definitivně odzvonilo.

Topení do obytňáku

Užívejte si mobilitu po celý rok

Cestovat obytným automobilem znamená užívat si svobody! Jet tam, kam se vám zachce. Zakotvit na místě, které se vám líbí. A jakmile máte dost, znovu vyrazit. Je nad slunce jasné, že si počasím a ročním obdobím nechcete nechat „diktovat“, jak by měl váš cestovní plán vypadat.

Teplovzdušné nezávislé topení AIRTRONIC

TEPLOVZDUŠNÉ TOPENÍ EBERSPÄCHER – RYCHLÝ NÁSTUP TEPLA PRO ŘIDIČE I NÁKLAD

Teplovzdušná topení pracují zcela nezávisle na vlastním tepelném systému vozidla. Na jedné straně nasává chladný vzduch z interiéru nebo okolního prostředí, ohřívá jej a na druhé straně jej přivádí do interiéru.

Teplovodní topení HYDRONIC

TEPLO PRO INTERIÉR VOZU A MOTOR

Malá teplovodní topení mají tu přednost, že předehřívají jak interiér vozu, tak i motor. Montují se většinou do motorového prostoru a jsou integrována do okruhu chladící kapaliny. Teplo pak odebírá výměník tepla vozidla a teplý vzduch je přesně distribuován stávajícími topnými kanály vozu. Komfortní nabídku doplňují spínací hodiny pro předvolbu času topení nebo rádiové či telefonické dálkové ovládání. Střední a velká teplovodní topení se používají pro vytápění autobusů, lodí a speciálních vozidel.

Dotazy a odpovědi

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ZÁKAZNÍKŮ

Zajímá vás nezávislé topení Eberspacher a chtěli byste se dozvědět o nezávislém topení více informací? Podívejte se na seznam nejčastějších dotazů a pokud mezi nimi nenajdete co jste hledali, napište nebo zavolejte, rádi vám poradíme nebo vysvětíme.

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

 • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

  Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
  Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

 • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

  nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login