ČASTÉ DOTAZY A ODPOVĚDI

Podívejte se na nejčastější dotazy našich zákazníků a pokud mezi nimi nenajdete to, co zajímá vás, kontaktujte nás a rádi vám poradíme a vysvětlíme potřebné.

Otázka: Je možné si odečíst DPH z vašich produktů?

Odpověď:

Ano. Všechny produkty, které nabízíme jsou včetně DPH. Pokud jste plátcem DPH, pak si tuto daň můžete odečíst. V případě, že nejste plátce DPH, můžeme vám nabídnout montáž, instalaci našich zařízení, můžeme vám nabídnout cenu bez DPH. Sníženout tedy od 21%.

Otázka: Jaké poskytujete záruky na zařízení a služby?

Odpověď:

Naše produkty dodáváme se standardní zárukou 24 měsíců a na služby poskytujeme 6 měsíční záruku. V naší nabídce jsou i produkty, které mají záruční lhůtu delší jak 2 roky, a na toto vás při prodeji budeme informovat. Záruku lze uznat na základě daňového dokladu, který jsme vystavili pro prodeji.

Otázka: Děláte montáže zařízení i jinde než v Liberci?

Odpověď:

Ano, montáže provádíme všude na území ČR. Můžeme tedy montovat zařízení přímo u vás, při zajištění montážního místa, elektrické energie. Počítat musíte také s o něco vyšší cenou za montáž. Na ceně se domluvíme předem.

Otázka: Sháním zabezpečení do auta, ale potřebuji se s někým poradit.

Odpověď:

To není vůbec problém. Naši technici vám poskytnou všechny potřebné informace, navrhnou možnosti nebo celý systém. Vždy se snažíme našim zákazníkům poskytnout maximální služby a podporu.

Otázka: Specializujete se na nějakou značku?

Odpověď:

Nespecializujeme se na konkrétní značku automobilu. Jsme univerzální a tak můžeme poskytnou profesionální služby majitelům téměř všech značek automobilů na českém trhu.

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login