HISTORIE AUTOPROFI LIBEREC

Autoprofi je v Liberci už od roku 1992. Více jak 20 let fungování, nám dává mnoho zkušeností.

Veřejnou obchodní společnost Autoprofi jsme založili v roce 1992. Od počátku své činnosti jsme se zaměřili na tehdy začínající trh zabezpečení automobilů, ozvučovacích systémů a příslušenství.

Do roku 1993 měla naše společnost prodejní a instalační prostory v Liberci v ulici Švermova, a to v podnájmu. V roce 1994 následovalo zakoupení sousedící nemovitosti v Mydlářské ulici od Města Liberec a celková rekonstrukce všech prostor.

V roce 1995 jsme se stali autorizovaným dealerem firmy EuroTel (dnes O2) a větší pozornost jsme upřeli k již probíhajícím prodejům mobilních telefonů a jejich následných instalací do vozidel.

Ŕíká se že ... Kdo chvíli stál, už stojí opodál ... a tím se řídíme i my. Nemohli jsme proto pominout nejrozšiřující se oblast prodeje - Internet.

Začátkem roku 1996 jsme se rozhodli rozšířit nabízený sortiment o prodej a servis motocyklů značky Honda. Naše společnost se následně stala oficiálním prodejcem těchto motocyklů a opět zaznamenala v krátké době velký rozmach.

Dnes se snažíme poskytovat svým zákazníkům maximálně komplexní služby od konzultace, návrhu, přes prodej, až po instalaci a zaškolení. Prostě vše, co zákazník potřebuje, by měl podle nás dostat.

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login