Montážní středisko

Nabídka služeb našeho montážního střediska AUTOPROFI CZ Liberec.

Naše montážní středisko zajišťuje i aktualizace navigačních map pro GPS navigační systémy automobilů. Mapové podklady pro GPS navigace zajišťujeme pro navigační systémy přenosné i pevné navigace s dodatečnou instalací do auta nebo originální navigace přímo z automobilové továrny (OEM).

Montážní středisko AUTOPROFI CZ nabízí odbornou montáž hands free sad mobilních telefonů pro váš automobil, karavan, nákladní auto, kamion nebo motocykl.

Naše montážní středisko Vám navrhne a namontuje jakýkoli GPS navigační systém do automobilu, karavanu, nákladního automobilu, kamionu, motocyklu, čtyřkolky nebo stavebního či zemedělského stroje.

Naše montážní středisko nabízí realizaci přestavby automobilu s benzínovým motorem na palivo E85 ethanol.

Naše montážní středisko AUTOPROFI CZ zajišťuje odborný návrh, profesionální montáž a praktické nastavení zabezpečovacích systémů do automobilů, karavanů, motocyklů, čtyřkolek i stavebních a zemědělských strojů.

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login