Montážní středisko

Nabídka služeb našeho montážního střediska AUTOPROFI CZ Liberec.

Naše montážní středisko zajišťuje i aktualizace navigačních map pro GPS navigační systémy automobilů. Mapové podklady pro GPS navigace zajišťujeme pro navigační systémy přenosné i pevné navigace s dodatečnou instalací do auta nebo originální navigace přímo z automobilové továrny (OEM).

Instalujeme češtinu do továrních (OEM) automobilových komunikačních systémů, češtinu do navigačních systémů.

Více informací o češtinách do aut a možnost online poptávky najdete na našich stránkách www.autaicesky.cz

Montážní středisko AUTOPROFI CZ nabízí odbornou montáž hands free sad mobilních telefonů pro váš automobil, karavan, nákladní auto, kamion nebo motocykl.

Naše montážní středisko Vám navrhne a namontuje jakýkoli GPS navigační systém do automobilu, karavanu, nákladního automobilu, kamionu, motocyklu, čtyřkolky nebo stavebního či zemedělského stroje.

Naše montážní středisko nabízí realizaci přestavby automobilu s benzínovým motorem na palivo E85 ethanol.

Naše montážní středisko AUTOPROFI CZ zajišťuje odborný návrh, profesionální montáž a praktické nastavení zabezpečovacích systémů do automobilů, karavanů, motocyklů, čtyřkolek i stavebních a zemědělských strojů.

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login