Software

 • Češtiny do aut
  Češtiny do aut

  Chtěli byste aby váš originální OEM komunikační nebo navigační systém s vámi komunikoval nebo případně i mluvil, česky? Zajistíme pro vás instalaci češtiny do vašeho automobilu, a to na území celé ČR (bez příplatku).

  Čti více
 • Firmware
  Firmware

  Aktualizace firmware zařízení zajišťujeme pro všechny hands free systémy Parrot, sledovací jednotky vozidel, chytré mobilní telefony se systémy: iOS (iPhone), Android (Samsung), Symbian (Nokia), Windows.

  Čti více
 • Aktualizace
  Aktualizace

  Aktualizujeme a dodáváme navigační mapy pro přenosné navigace, mapy pro OEM originální navigační systémy automobilů všech značek. Pokud máte nový nebo starý systém a potřebujete novou mapu, jsme tu pro vás.

  Čti více

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

 • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

  Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
  Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

 • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

  nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login