Multimédia

 • Monitory pro zábavu
  Monitory pro zábavu

  Filmy, seriály a počítačové hry můžete sledovat v autě na monitorech v opěrkách předních sedadel nebo na stropním monitoru. Stropní monitory jsou výhodné větší úhlopříčkou a zaklopením do stropu nelákají zloděje.

  Čti více
 • Multimediální přehrávače
  Multimediální přehrávače

  Pouštět filmy a seriály si ve svém autě můžete přes dvd nebo digitální přehrávače. Připojit je můžete přímo do monitoru nebo OEM originálního autosystému přes video adaptér konkrétního vozidla.

  Čti více
 • Kamery sledují provoz
  Kamery sledují provoz

  Sledujte provoz před vaším autem pomocí speciálních kamer se záznamem. Kamery se instalují za přední sklo do prostoru zrcátka, aby měly dobrý výhled a dokázaly zaznamenat chování ostatních řidičů. Ideální pro případ nehody.

  Čti více

Autoprofi Liberec | 25 let tradice a zkušeností

 • Autoprofi Liberec je tu pro vás už 25 let

  Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vám a vašim automobilům budeme přinášet nejmodernější technologie i další roky.
  Autoprofi v centru Liberce (Františkov) několik metrů od hlavního průtahu Libercem (Praha - Děčín) nabízí a dodává elektronické systémy pro automobily osobní i nákladní, dodávky, karavany, obytné přívěsy i motocykly. Autoprofi Liberec se specializuje na zabezpečovací a monitorovací systémy aut, handsfree pro mobily do aut, navigace do aut, autohifi systémy a audio adaptéry pro originální autorádia, mapy, češtiny a software.

 • jablotron-autoprofialpine-autoprofikenwood-autoprofipioneer-autoproficlarion-autoprofiparrot-autoprofieberspaecherandroid-autoprofigarmin-autoprofiiphone-autoprofiblaupunkthuawei-autoprofitomtom

  nokia-autoprofihtc-autoprofisony-autoprofidension-autoprofijvcwindows-phone-autoprofimiozte-autoprofi

dpoint-logologo-autohifi-maleweb7-logocetelem-logologomoto-liberecgc-liberecporsche-ikona

Mezi naše partnery patří i další projekty jako jsou Finance 7 specialista na nebankovní půjčky, Automuzeum CZ portál historických vozidel, Auta i česky češtiny pro autonavigace, Cyklosport Kerda specialista pro kola. Dále pak podporujeme Technické muzeum Liberec, Jizerskohorské technické muzeum a motorářskou strojírnu Šercl.

User Login