start-stop

Jak deaktivovat funkci start-stop

Ne každý majitel nového vozu s funkcí start-stop, která při zastavení vozidla sama vypne motor vozidla, má tuto funkci rád. I když funkci start--stop lze krátkodobě vypnout, při dalším nastartování vozidla se funkce start-stop automaticky znovu zapne. Pro zájemce o deaktivaci start-stop nabízíme speciální paměťový modul, který udrží vaši volbu stále. Po montáži paměťového modulu start-stop můžete funkci vypnout a start-stop funkce bude vypnuta stále i po zhasnutí motoru nebo jeho následném startu. Jelikož se jedná o paměťový modul, můžete funkci start-stop kdykoli znovu zapnout.

 

Už žádné vypínání motoru na křižovatce! 

Deaktivace START-STOP systému Vašeho vozidla!

 

S tímto adaptérem "Start-Stop paměť" dojde ke změně nastavení funkce Start-Stop po nastartování motoru. Tento paměťový modul si uloží požadovaný provozní režim pro systém Start-Stop a automaticky vypíná uložené nastavení při každém zapnutí zapalování nebo spuštění motoru.

Velmi jednoduché připojení pomocí připravené kabeláže Plug and Play.

Ochrana motoru: po nastartování vozu automaticky vypne start a stop, čímž účinně chrání poškození motoru a baterie častým startováním. Funkce start-stop se automaticky vypne po nastartování vozidla a není jí již nutné vypínat ručně. Funkci lze ručně aktivovat: Pokud potřebujete funkci zapnout, můžete přímo stisknout tlačítko start-stop a funkci zapnout. Nedestruktivní instalace a přímé připojení Plug and Play: adaptér se vloží přímo mezi tlačítko a originální automobilovou zástrčku, aby nedošlo k poškození elektroinstalace.

Tento paměťový modul pro deaktivaci funkce start-stop nabízíme v několika provedeních dle značky a modelu vozidla. Vybírejte tedy pečlivě podle popisu produktu.