autoprofi cz

Kvalitní kompresorové autochladničky s výkonným chlazením?

Nechte si od nás doporučit kompresorovou autochladničku s vysokým výkonem chlazení a praktickými funkcemi pro provoz v autě, doma i venku.

jak chladit potraviny na cestách

Autochladničky s velkým výkonem i malou cenou 

Kompresorová
výkonná
Termoelektrická
levná
Karavanová
luxusní
Klimatizace
přenosná
deramax

Autochladničky

Nejběžnější autochladničky se rozdělují na dvě základní kategorie, a to termoelektrické a kompresorové.

 

Termoelektrické autochladničky jsou velice levné a tím dostupné, ale jejich výkon není velký, a proto jejich použití na delší cesty není doporučena. Termoelektrické autochladničky udávají většinou svůj výkon ve vztahu k okolní teplotě, tzn. třeba chlazení 15 stupňů celsia oproti okolní teplotě. Což nemusí vždy stačit.

Kompresorové autochladničky mají velký výkon a i přes jejich vyšší cenu se rozhodně vyplatí jejich pořízení. Výkon kompresorových autochladniček se udává v dovednosti navození konkrétní teploty, a to i v mínusových teplotách mrazení. Takovou kompresorovou autochladničku můžete směle vzít sebou na jakoukoli cestu. Napájení bývají 12V pro osobní automobily, 24V pro nákladní a karavany a 230V pro domácí užití. Většina modelů má i ochranu proti vybití baterie vozidla.

pokud máte zájem o kvalitní autochladničku s velkým výkonem nebo raději levnější variantu, kontaktujte nás ...
Autoprofi cz
ESHOP. LIBEREC A PRAHA

Nakupujte v našich obchodech

Kromě naší prodejny, výdejního místa a instalačního střediska v Liberci, máme prodejnu a výdejní místo také v Praze a velký internetový obchod s více jak 10.000 produkty, pod adresou www.autoprofi.cz. A ať u sháníte kvalitní produkty nebo odborné služby pro instalaci elektronických zařízení do vozidel, vždy se na nás můžete obrátit.

PTÁTE SE NEJČASTĚJI

Vaše nejčastější dotazy

dotaz

Zabezpečení Construct pro blokaci řazení lze namontovat do každého auta?

Mechanické zabezpečení vozidel Construct je tvořeno vždy na konkrétní model auta a jeho ročník. Takže pro auta, která nejsou v seznamu nabízených modelů Construct není možné toto účinné mechanické zabezpečení dodat a montovat. V případě, že máte zájem o mechanické zabezpečení Construct, stačí nás kontaktovat s vašim požadavkem a dostupnost a náročnost zjistíme a budeme vás informovat.

odpověď
Dotaz

Kolik stojí zabezpečení konstrukt, když bych ho chtěl do svého auta?

To se takto nedá přesně napsat. Potřebujeme znát značku, model a rok vašeho vozidla a podle toho nabídneme realizaci a cenu.

odpověď

AUTOPROFI CZ, s.r.o.


IČ: 22802436

DIČ: CZ22802436

Liberec, Mydlářská 189/3

tel: 485 150 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po-Pá 8-17, So-Ne zavřeno

Weby

e-shop: www.autoprofi.cz

montáže: www.aprofi.cz

fleetware: autosledovani.cz