patriot eu

Nový rozměr zabezpečení vozidel 

Jedinečné zabezpečení Vašeho vozu GPS/GSM komunikačním modulem s celoevropským pokrytím.

patriot eu

PATRIOT EU: Spolehlivá ochrana vozidla s moderním vyhledávacím modulem

V dnešní době je ochrana našich cenných aktiv, jako je automobil, nezbytná. S narůstajícím rizikem krádeží a poškození vozidel je důležité mít k dispozici spolehlivý a efektivní systém zabezpečení. Právě zde přichází na scénu PATRIOT EU, komunikační modul s nejmodernější technologií, který je schopen spolehlivě chránit vaše vozidlo.

Jednou z klíčových vlastností modulu PATRIOT EU je možnost odesílat poplachové informace přes mobilní aplikaci. Tento inovativní přístup vám umožní okamžitě reagovat na jakoukoli nebezpečnou situaci týkající se vašeho vozidla. Bez ohledu na to, zda jste ve vzdálenosti pěti metrů nebo pěti set kilometrů od svého vozu, budete vždy vědět, co se děje.

Jedním z klíčových prvků PATRIOT EU je 3D gravitační senzor. Tento senzor dokáže detekovat neoprávněný pohyb, náklon vozidla a dokonce i havárie. To znamená, že jakékoli neobvyklé nebo podezřelé aktivity související s vaším vozidlem budou okamžitě zachyceny a vy budete informováni prostřednictvím mobilní aplikace.

Důležitým faktorem je také jednoduchá a rychlá montáž modulu PATRIOT EU. S malými rozměry (68 x 70 x 23 mm) se jednotka snadno vejde do většiny prostorů ve vašem vozidle. Díky integrované anténě GSM a GPS nebude potřeba složité instalace externích antén. To vše přispívá k bezproblémovému a nenápadnému nasazení modulu.

Neméně důležitým prvkem je záložní akumulátor, který zaručuje provoz modulu PATRIOT EU i po odpojení autobaterie. To znamená, že váš modul bude i nadále fungovat i v případě, že se někdo pokusí odpojit napájení vozidla. Vaše bezpečnost tak bude stále zajištěna.

PATRIOT EU je vybaven unikátní datovou eSIM kartou, která umožňuje využívat služby

zabezpečení vozidla nejen v rámci vaší země, ale i při cestování v zahraničí. Tato eSIM karta využívá národní i zahraniční roaming, což znamená, že se můžete spolehnout na bezproblémovou komunikaci se systémem PATRIOT EU, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Bez ohledu na to, zda jste na dovolené, na služební cestě nebo prostě jen prozkoumáváte nové místo, váš automobil bude vždy pod ochranou.

Služba zabezpečení vozidla pomocí modulu PATRIOT EU nabízí možnost provozu v pasivním nebo aktivním režimu zabezpečení, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám.

Pasivní zabezpečení je ideální pro zákazníky, kteří mají své vozidlo pod neustálým dohledem a jsou schopni rychle reagovat na případný pokus o krádež vozidla. Při aktivaci služby PATRIOT EU v autorizovaném montážním středisku získáte nejen spolehlivé zabezpečení, ale také 6 měsíců provozu zdarma po celé Evropské unii. Tato výhoda vám umožní v klidu si vychutnat ochranu vašeho vozidla bez dalších starostí.

Pro zákazníky s maximálními požadavky na bezpečnost a pohodlí je zde aktivní zabezpečení PATRIOT EU SECURITY. Tato služba vás propojuje s pultem hlídací služby, který zajišťuje nepřetržitý ostrahový systém pro vaše vozidlo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S tímto výkonným systémem budete mít jistotu, že váš automobil je pod neustálým dohledem a případné problémy budou okamžitě identifikovány a řešeny.

PATRIOT EU je nejen efektivním modulem pro ochranu vašeho vozidla, ale také vám poskytuje klid a jistotu ve vašem každodenním životě. Nezáleží na tom, zda se nacházíte v blízkosti svého vozidla nebo na druhém konci Evropy, s PATRIOT EU máte dokonalou kontrolu nad bezpečností svého vozidla. Investice do tohoto modulu je proto investicí do klidu a bezpečnosti vašeho vozidla.

patrion EU

Seznam funkcí 

ovládání mobilem
náklon vozidla
předání poplachu
stav nouze
odtažení vozu
problém s napájením
poloha vozidla
dálkové ovládání
poplachová zóna
limit rychosti
servis
virtuální garáž
patriot EU

Hardware GPS jednotky

Komunikační modul PATRIOT EU je založen na nejmodernějších technologiích. Slouží k zabezpečení vozidla a přenosu informací pomocí mobilní aplikace a SMS (SMS pouze pro telefonní čísla s předvolbou +420) po celé Evropské unii. Jednotku je možno použít samostatně nebo ve spojení s autoalarmem. Využívá 3D gravitační senzor, který detekuje neoprávněný pohyb, náklon a havárii vozidla. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá díky malým rozměrům jednotky a integrovaným anténám GSM a GPS. Záložní akumulátor v jednotce zajišťuje provoz i po odpojení napájení. Nabízí uživatelské funkce zjištění polohy vozidla, dálkové ovládání výstupu, hlídání limitu rychlosti, hlášení o vjetí/vyjetí z poplachové zóny.

patriot eu

Technické parametry

GSM Modul : SARA-G3 Quadband 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

Komunikace : Push notifikace, SMS (telefonní čísla s předvolbou +420)

GPS : 72 kanálový přijímač, GPS/QZSS L1 GLONASS L10F, BeiDou B1l, Galileo E1B/C, SBAS: WAAS, EGNOS, MSA, GAGAN citlivost až -167 dBm

Senzor přetížení : 3G 3-osý gravitační senzor

Spotřeba : Sleep mode < 4 mA; Maximální hodnota 500 mA

Synchronizace času : Datum a čas jsou synchronizovány GPS

Rozměry : 68 x 70 x 23 mm Hmotnost : 110 g

Rozsah pracovních teplot : -20°C až +60°C

Výstup : 1 výstup otevřený kolektor (500mA)

Napájení : 12 - 24 V

Kde všude služby Patriot EU fungují

Uživatelé služby PATRIOT EU a služby PATRIOT EU SECURITY mohou lokalizovat vůz a přijímat poplachová hlášení v těchto zemích:

Popis služeb PATRIOT EU SECURITY s asistencí hlídací služby a postupy pultu hlídací služby jsou definovány v Dodatku č.1 ke Všeobecným podmínkám poskytování služeb PATRIOT EU / PATRIOT EU SECURITY.

Příklady užití PATRIOT EU z praxe

Zde je několik základních možností užití modulu PATRIOT EU, tak jak jsme je v praxi poznali při instalacích, které jsme prováděli našim zákazníkům.

Osobní automobil
Obytný automobil
Motocykl
Nákladní vůz
Stavební stroj
Zemědělkský stroj

Ceník služeb Patriot EU

Patriot EU

Poskytovatel služby

F & B COMPANY s.r.o.

+420 585 496 211

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prodej a montáž

AUTOPROFI CZ, s.r.o.

+420 485 150 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nezávazný zájem o PATRIOT EU

PATRIOT EU

800 Kč

bez asistence
roční poplatek
včetně dph

Nezávazný zájem o PATRIOT EU

PATRIOT EU SECURITY

4 000 Kč

s asistencí hlídací služby
roční poplatek
včetně dph

Nezávazný zájem o PATRIOT EU

patriot eu

Dokumenty ke stažení

Návod Patriot EU
Návod na mobilní aplikaci
Instalační návod
Podmínky provozu
Leták Patriot Eu
Ceník provozu

Nezávazný zájem o PATRIOT EU

patriot eu

Kontaktujte nás

AUTOPROFI CZ, s.r.o.

 

Mydlářská 189/3, 460 10 Liberec

technické a montážní středisko

 

tel: 485 150 621, 485 150 892

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

web: www.aprofi.cz

e-shop: www.autoprofi.cz