Nosiče kol na bezpečnou přepravu

Nabízíme nosiče jízdních kol pro připevnění na tažné zařízení, 5.dveře nebo střechu.

Nosič kol na tažné zařízení

Nejoblíbenější současné provedení nosičů kol pro automobily je s připojením na tažné zařízení automobilu. Je bezpečné a přitom praktické svým umístěním a jednoduchostí manipulace s koly při nakládání, připevňování a vykládání.

Nosič kol na páté dveře

Nosič kol pro umístění na páté dveře se používá často u vozidel, která nemají tažné zařízení. Nosič se umístí (opře) na páté dveře pomocí tlumících spojek a připevní utahovacími páskami. Na každé konkrétní vozidlo lze (nebo nelze) umístit jen vybraný model nosiče (dle tabulek kompatibility).

Nosič kol na střechu

Nosič kol na střechu vozidla, to je klasika, kterou dnes už tak často není vidět. Pokud ale nemáte tažné zařízení a nechcete ho do auta namontovat a přitom není model, který by bylo možné namontovat na 5.dveře, je varianta nosiče na střechu jedinným řešením.

Nosič kol pro elektrokola

Nosič pro elektrokola musí mít základní vlastnost, a to, že musí mít vyšší nosnost. Elektrokola s jejich bateriemi váží mnohem více než většina klasických jízdních kol a většinou se jedná o cca 23 Kg. Podle této váhy je pak potřeba vybírat nosič na elektrokola.

AUTOPROFI CZ, s.r.o.


IČ: 22802436

DIČ: CZ22802436

Liberec, Mydlářská 189/3

tel: 485 150 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po-Pá 8-17, So-Ne zavřeno

Weby

e-shop: www.autoprofi.cz

montáže: www.aprofi.cz

fleetware: autosledovani.cz