autoprofi cz

Autohifi systémy do vozidel včetně montáží

Navrhneme Vám autohifi systém pro vaše vozidlo, a to včetně odborné montáže v našem technickém středisku.

jak poslouchat hudbu s kvalitním zvukem 

Autohifi systémy pro vaše vozidla

Autorádia
kvalitní zvuk
Reproduktory
čištý zvuk
Zesilovače
výkonné
Subwoofery
subbass
autohifi systémy

Autorádia

V dnešní době nabízíme mnoho variant a druhů autorádií, která jsou určena pro různá zaměření dle jejich funkčnosti. Základní rozdělení autorádií podle velikosti je na 1DIN a 2DIN a originální autorádia z výroby se označují OEM.

1DIN autorádia jsou většinou malá podélná s odnímatelným panelem a rozdělena dle jejich konstrukčních prvků na:

Autorádia bez mechaniky, která nemají CD přehrávač.

Autorádia s CD/DVD/USB, která mají CD přehrámač nebo vstup pro USB paměť.

Autorádia s bluetooth, která mají možnost bezdrátového přehrávání hudby z mobilu nebo handsfree

2DIN autorádia jsou s velkým displejem, který je většinou dotykový a s mnoho funkcemi.

Autorádia s pevnou GPS navigací pro využití všech multimediálních funkcí.

OEM autorádia jsou označena autorádia, která jsou do vozidel montována přímo z výroby a jsou různých tvarů a rozměrů podle vzhledu palubní desky.

autohifi systémy

Reproduktory

Pro vaše vozidlo nabízíme celou řadu různých reproduktorů do automobilu, které se liší nejen svýmprůměrem, ale i konstrukcí a použitými materiály.

Duální reproduktory do auta - jedná se o nejobyčejnější reprodukty, které nemají žádné rozdělení dle přehrávaných frekvencí zvuku.

Koaxiální reproduktory do auta jsou speciální svou konstrukcí. Většinou se jedná o 2-pásmové reproduktory s tím, že velká membrána hraje středobasy a uprosřed reproduktoru je umístěn výškový reproduktor. Stejná konstrukce je i u variant 3-pásmových.

Komponentní reproduktory do auta jsou ty nejkvaltnější jak provedením, tak zvukem. Většinou se jedná o 4 samostatné reproduktory, a to 2 středobasové a 2 výškové pro samostatnou montáž. Komponentní reproduktory mají také většinou výhybku, která rozděluje frekvence zvuku pro středobas a výškový reproduktor.

autohifi systémy

Zesilovače

Nedílnou součástí kvalitního autohifi systému jsou zesilovače. U nás proto můžete vybírat jak z mono zesilovačů vhodných pro připojení subwooferu, tak i z více kanálových zesilovačů, které vám dopomůžou ke kvalitnímu ozvučení celého Vašeho automobilu.

1-kanálové zesilovače do auta, někdy označované jako mono jsou často využívány ve spojení se subwoofery.

2-kanálové zesilovače do auta jsou využívány pro napájení předních nebo zadní ch reproduktorů, případně jdou pomocí "zmůstokování" zapojit jako MONO pro subwoofer.

4-kanálové zesilovače do auta jsou ideální pro napájení předních i zadních reproduktůrů.

více-kanálové zesilovače do auta lze použít pro připojení k předním i zadním reproduktorům a subwooferu najednou.

autohifi systémy

Subwoofery

V rámci návrhu a realizace kvalitní autohifi sestavy nemůže subwoofer chybět, a to především proto, že standardní reproduktory neumí hrát tak nízké frekvence a v rámci hudby pak tyto chybí. Subwoofer působí v rámci přehrávání i fyzicky, kdy jednotlivá "kopnutí" přímo cítíte a hudební prožitek je tak mnohem zajímavější a intenzivější.

Problém s výběrem subwooferu není jen o výkonu, ale i o možnostech jeho umístění ve vozidle. Stále populárnější jsou aktivní subwoofery, které obsahují kromě boxu (ozvučnice) a reproduktoru i zesilovač. Jejich montáž je tak mnohem jednodušší, a protože jsou většinou i menších rozměrů, velice snadno se integrují do zavazadlového prostoru nebo pod sedadla.

pokud máte zájem o kvalitní autochladničku s velkým výkonem nebo raději levnější variantu, kontaktujte nás ...
Autoprofi cz
ESHOP. LIBEREC

Nakupujte v našich obchodech

Kromě naší prodejny, výdejního místa a instalačního střediska v Liberci, máme prodejnu a výdejní místo také v Praze a velký internetový obchod s více jak 10.000 produkty, pod adresou www.autoprofi.cz. A ať u sháníte kvalitní produkty nebo odborné služby pro instalaci elektronických zařízení do vozidel, vždy se na nás můžete obrátit.

Autoprofi cz
TECHNICKÉ STŘEDISKO LIBEREC

NEVÍTE SI RADY S MONTÁŽÍ A KOUPILI JSTE SI AUTORÁDIO JINDE?

Nemusíte mít strach, že bychom vás odmítli jen proto, že jste si nekoupili autorádio, reproduktory nebo multimediální systém u nás. Pokud jste se pustili do výměny autorádia a až následně zjistili, že to bude nad vaše síly, tak nás oslovte dříve, než na svém vozidle uděláte nějakou škodu v elektroinstalaci. Rozhodně se vám to vyplatí.

PTÁTE SE NEJČASTĚJI

Vaše nejčastější dotazy

dotaz

Zabezpečení Construct pro blokaci řazení lze namontovat do každého auta?

Mechanické zabezpečení vozidel Construct je tvořeno vždy na konkrétní model auta a jeho ročník. Takže pro auta, která nejsou v seznamu nabízených modelů Construct není možné toto účinné mechanické zabezpečení dodat a montovat. V případě, že máte zájem o mechanické zabezpečení Construct, stačí nás kontaktovat s vašim požadavkem a dostupnost a náročnost zjistíme a budeme vás informovat.

odpověď
Dotaz

Kolik stojí zabezpečení konstrukt, když bych ho chtěl do svého auta?

To se takto nedá přesně napsat. Potřebujeme znát značku, model a rok vašeho vozidla a podle toho nabídneme realizaci a cenu.

odpověď

AUTOPROFI CZ, s.r.o.


IČ: 22802436

DIČ: CZ22802436

Liberec, Mydlářská 189/3

tel: 485 150 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po-Pá 8-17, So-Ne zavřeno

Weby

e-shop: www.autoprofi.cz

montáže: www.aprofi.cz

fleetware: autosledovani.cz