autoprofi cz

Kamery do auta

Záznamové kamery i kamery parkovací nebo kamery bezpečnostní pro osobní auta, kamiony, karavany i stavební a zemědělské stroje.

záznamové kamery, bezpečnostní kamery a parkovací kamery

Kamery do auta pro záznam, bezpečí a parkování

Záznamové kamery
mít vždy důkaz
Dvoukanálové  záznamové kamery
vpředu i vzadu
Záznamové kamery 
v zrcátku
přehledně
Parkovací kamery
jistota couvání
Kamery pro daný typ
sedí přesně
Speciální záznamové kamery
hodně umí
Příslušenství záznamových kamer
rozšíření
Zadní a přední kamery
vidět lze všude
pokud máte zájem o naše služby v oblasti gps monitoringu
Autoprofi cz

Kamery do vozidel

Záznamové kamery, které vám pomohou jako důkazní materiál v případě nehody nebo sporů. Parkovací kamery pro bezpečné parkování, couvání a sledování prostoru za vozidlem, kamionem nebo karavanem. To vše najdete v naší nabídce kamer do vozidel.

Kamery do vozidel - Bezpečně a s jistotou

Každý řidič se setkal s různými situacemi na silnicích, kdy by bylo užitečné mít důkazní materiál k dispozici. Například při nehodě, kdy nebyla jasná vina, může být nahrávka z kamerového systému klíčová pro stanovení viny. Záznamové kamery do vozidel jsou proto stále oblíbenějším řešením pro zajištění bezpečnosti a důkazního materiálu na silnicích.

Kromě záznamu průběhu jízdy jsou kamery do vozidel velmi užitečné i pro parkování. S parkovací kamerou získáte přehled o okolí vašeho vozidla a můžete bezpečně parkovat bez rizika poškození vozidla nebo srážky s jiným vozem. Kamera vám také umožní snadno couvat a získat přehled o prostoru za vozidlem.

Kamery jsou k dispozici v mnoha variantách, od jednoduchých zařízení až po složitější kamerové systémy, které zahrnují několik kamer a snímají všechny strany vozidla. Kamery se také liší kvalitou obrazu a velikostí. Výběr kamery by měl být založen na vašich potřebách a preferencích.

Kamery do vozidel jsou výhodné také pro majitele nákladních vozidel nebo karavanů. Tyto vozy mají mnohem větší rozměry a potřebují větší přehled o okolí vozidla. Kamery umístěné na různých místech vozidla, včetně bočních zrcátek a zadních dveří, umožňují řidiči sledovat všechny úhly vozidla a snadno parkovat a manévrovat na úzkých místech.

V naší nabídce najdete široký výběr kamer do vozidel. Všechny kamery jsou vybaveny kvalitními obrazovými senzory a snímají vysokokvalitní video. Navíc jsou odolné proti vodě a prachu, takže můžete být jisti, že vaše kamera bude pracovat bez problémů v každém počasí.

Kamery do vozidel jsou ideálním řešením pro zajištění bezpečnosti na silnicích a parkovištích. Pokud hledáte spolehlivou kamerovou soustavu pro váš osobní automobil, motocykl, nákladní automobil, kamion, karavan nebo obytný vůz, podívejte se na stránky našeho e-shopu AUTOPROFI CZ nebo nás kontaktujte pro vytvoření individuální nabídky.

praktické tipy

Napájení záznamových kamer

Provádíme montáže napájení záznamových kamer.

Samostatné odrušené napájení kamery;

Skrytý kabel napájení mimo interiér vozu;

Jen změnou koncovky můžete změnit kameru;

Kabel napájení kamery můžete použít jinde.

Autoprofi cz
ESHOP. LIBEREC A PRAHA

Nakupujte v našich obchodech

Kromě naší prodejny, výdejního místa a instalačního střediska v Liberci, máme prodejnu a výdejní místo také v Praze a velký internetový obchod s více jak 10.000 produkty, pod adresou www.autoprofi.cz. A ať už sháníte kvalitní produkty nebo odborné služby pro instalaci elektronických zařízení do vozidel, vždy se na nás můžete obrátit.

pokud potřebujete odborně demontovat nebo namontovat gps jednotku do vašeho vozu, stroje v našem středisku nebo ve vaší firmě, volejte naše telefonní číslo nebo pište a domluvíme termín. 
PTÁTE SE NEJČASTĚJI

Vaše nejčastější dotazy

dotaz

Mohu přijet na montáž do vašeho technického střediska v Liberci kdykoliv bez ohlášení a montáž provedete?

Bohužel to tak nefunguje. Pro montáže elektronických systémů, gps jednotek a dalších zařízení je nutné se objednat. Toto je možné i telefonicky na 485 150 621.

odpověď
Dotaz

Pokud mám specifický požadavek, uděláte mi nabídku přímo pro moje auto?

Ano uděláme. Většinou stačí poslat vaše požadavky a naši technici navrhnou řešení, které bude ideální právě pro Váš automobil.

odpověď

AUTOPROFI CZ, s.r.o.


IČ: 22802436

DIČ: CZ22802436

Liberec, Mydlářská 189/3

tel: 485 150 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po-Pá 8-17, So-Ne zavřeno

Weby

e-shop: www.autoprofi.cz

montáže: www.aprofi.cz

fleetware: autosledovani.cz