Upravit stránku

DV-360 PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ SYSTÉM 360° S NAHRÁVÁNÍM

Funkce monitorování parkování - nezbytný doplněk pro bezpečné parkování.

Bezpečné parkování na neznámých místech se může stát noční můrou pro každého majitele vozidla. Riziko krádeže nebo poškození vozidla je vysoké a mnohdy způsobuje stres a obavy. Naštěstí existuje řešení - funkce monitorování parkování u záznamového panoramatického systému.

Tato funkce umožňuje kameře detekovat pohyb nebo náraz a automaticky spustit nahrávání. To znamená, že v případě, že někdo narazí do vašeho vozidla nebo se k němu přiblíží, budete mít k dispozici důkazy, které mohou být velmi užitečné. Funkce monitorování parkování může být nastavena na dobu 2-24 hodin a po této době se systém automaticky vypne, aby ušetřil energii baterie.

Je třeba si uvědomit, že tuto funkci je třeba používat s opatrností. Pokud se kamera spustí kvůli pohybu nebo nárazu, může to znamenat, že je něco špatně a může to představovat nebezpečí pro vaše vozidlo. Nicméně, když je používána správně, může být tato funkce skvělým pomocníkem při parkování na neznámých místech.

Pokud se chystáte na cesty a parkování v neznámých lokalitách je součástí vaší cesty, nezapomeňte na funkci monitorování parkování u záznamového panoramatického systému. Vaše auto bude v bezpečí a vy si užijete klidnou cestu.