Upravit stránku

Pioneer AVH-Z7200DAB: Výkonný multimediální systém pro vaše auto

Pokud hledáte dokonalý multimediální systém pro své auto, Pioneer AVH-Z7200DAB je pro vás tím pravým řešením. Tento špičkový autorádio nabízí širokou paletu funkcí a výkonných možností, které zlepší váš jízdní zážitek.

Jednou z největších předností tohoto systému je jeho velká 7" dotyková obrazovka, která se po vyklopení stává centrem vašeho multimediálního prostoru. Díky kompatibilitě s telefony iPhone i Androidem a připojení pomocí USB kabelu získáte snadný a bezpečný přístup k funkcím jako Apple Carplay, Android Auto nebo Waze přímo přes dotykovou obrazovku autorádia. To znamená, že můžete ovládat telefonování, navigaci, poslech hudby a zprávy bezpečně a pohodlně přímo z palubní desky.

Pioneer AVH-Z7200DAB je vybaven také DVD/CD mechanikou, která vám umožní přehrávat vaše oblíbené filmy nebo hudbu přímo z disku. Dále obsahuje také DAB/DAB+ tuner pro příjem digitálního rozhlasového vysílání a USB vstup pro snadné připojení dalších zařízení.

Bezdrátová technologie Bluetooth je samozřejmostí u tohoto autorádia. Můžete tak provádět hands-free telefonní hovory bezpečně nebo bezdrátově streamovat hudbu z vašeho mobilního telefonu. Bez ohledu na to, zda telefonujete nebo posloucháte hudbu, Bluetooth vám poskytne spolehlivé a kvalitní připojení.

Jestliže jde o zvukové možnosti, Pioneer AVH-Z7200DAB vám nabízí široké nastavení díky 13-pásmovému grafickému ekvalizéru a možnosti časové korekce. Můžete si tak přizpůsobit nastavení zvuku podle svých osobních preferencí a vychutnat si optimální zvukový prožitek.

Další skvělé funkce tohoto autorádia zahrnují duální vstup na kameru, který usnadní parkování, a podporu formátu FLAC pro poslech bezztrátových audio souborů v nejvyšší kvalitě. Navíc, s integrací Spotify můžete snadno připojit svůj smartphone a procházet své oblíbené seznamy skladeb, alba a interprety přímo z ovládacího panelu autorádia.

Pioneer AVH-Z7200DAB je navržen pro maximální pohodlí a bezpečnost během jízdy. Displej s 7" dotykovou technologií je dobře čitelný a umožňuje snadné ovládání funkcí. Díky vestavěnému Apple Carplay a Android Auto je integrace s vaším chytrým telefonem jednoduchá a intuitivní.

Navíc, s přítomností DAB/DAB+ tuneru můžete vychutnat křišťálově čisté digitální rozhlasové vysílání a těšit se na vylepšenou kvalitu zvuku. Připojení na USB vstup umožňuje snadné přehrávání multimediálního obsahu nebo nabíjení vašeho mobilního telefonu.

Design autorádia Pioneer AVH-Z7200DAB je elegantní a moderní. Multibarevné podsvícení vám umožňuje přizpůsobit si podsvícení displeje a tlačítek dle vašich preferencí a sladit ho s interiérem vašeho vozidla.

S Pioneer AVH-Z7200DAB získáte výkonný multimediální systém do vašeho auta, který vám přinese nejen zábavu a pohodlí, ale také zlepší vaši jízdní bezpečnost. S širokou škálou funkcí a vysokou kvalitou zvuku si užijete každou cestu s maximálním komfortem.

Přineste do svého auta nejnovější technologii a výkon s autorádiem Pioneer AVH-Z7200DAB a užijte si dokonalý multimediální zážitek na cestách.