Upravit stránku

Sniper MAX

Nároky na zabezpečení vozidel se stále zvyšují, a proto ani náš tým nezahálí a přichází s odpovědí v podobě modernizovaného lokátoru Keetec GPS Sniper MAX. Zařízení s malými rozměry nabízí maximální stupeň ochrany bez ohledu na druh nebo typ vozidla. V případě potřeby je auto lokalizováno prostřednictvím mobilu nebo webu bez jakýchkoli měsíčních poplatků.


Obsluha systému je velmi jednoduchá díky intuitivnímu prostředí nové aplikace dostupné pro mobil Android a iOS (iPhone). Majitel má úplnou kontrolu nad chráněným automobilem. Systém je možné rozšířit o modul RF Smart v2, který rozpozná přítomnost dálkového ovladače a posouvá tak ovládání systému na komfortní bezkontaktní úroveň.

Mezi hlavní funkce patří ochrana automobilu pomocí GPS systému před jeho neoprávněným použitím. Kolem vašeho zaparkovaného automobilu je vytvořen pomyslný kruh s nastavitelným poloměrem. A v případě opuštění této „ochranné zóny“ je vyhlášen poplach až na tři telefonní čísla. Můžete být informováni o neoprávněné manipulaci s vašim autem i dříve, a to než opustí "ochrannou zónu". Díky zabudovanému akcelerometru s nastavitelnou citlivostí zachytí GPS Sniper MAX náklon karoserie auta a chrání tak před krádežemi kol nebo jeho odtažením.


Velmi praktickou funkcí systému je také detekce rušení GSM signálu. Při detekování použití rušičky GSM zařízení zajistí spuštění autoalarmu nebo přímo zablokování motoru. Ihned po obnovení GSM signálu Vám odešle GPS Sniper MAX informaci o detekovaném rušení vozidla.


Zařízení Keetec GPS Sniper MAX je možné nainstalovat samostatně nebo ho lze propojit s originálním, případně doinstalovaným autoalarmem. V případě spuštění akustického poplachu získáte informaci kdykoliv a kdekoliv na své mobilu.