Upravit stránku

Zažijte sílu basů s aktivním subwooferem Alpine SBG-844BR

Pokud jste fanouškem hlubokých basů a hledáte subwoofer, který vás doslova dostane na nohy, máme pro vás skvělou volbu - aktivní subwoofer Alpine SBG-844BR. Tento subwoofer disponuje špičkovým výkonem až 400 W, který vás naprosto uchvátí.

Hlavní atrakcí tohoto subwooferu je vestavěný subwoofer SWG-844, který je schopen vyprodukovat ohromující basové frekvence. Bez ohledu na to, zda posloucháte hudbu, sledujete film nebo si užíváte svou oblíbenou hru, Alpine SBG-844BR vám poskytne bohaté a silné basy, které vás doslova pohltí.

Kvalitní kabely, kterými je subwoofer propojen s vývody na zadní straně, zajišťují optimální přenos signálu a minimalizují případné rušení. Díky nim můžete být jistí, že získáte čistý a vyvážený zvuk bez zkreslení.

Designově je Alpine SBG-844BR také skvělým přírůstkem do vašeho vozidla. Akrylové okénko umístěné nahoře i na boku subwooferu vám umožňuje nahlédnout dovnitř a obdivovat kvalitně zpracované komponenty. Navíc, okrasná modrá osvětlení dodává celému subwooferu stylový a moderní vzhled.

Aby byl váš subwoofer dobře chráněn, je vybaven ochrannou mřížkou. Tato mřížka se postará o to, aby se do subwooferu nezadraly nechtěné předměty a abyste si mohli užívat skvělý zvuk bez obav.

Alpine SBG-844BR je tedy subwooferem, který vám přináší nejen silný výkon, kvalitní zvuk a stylový design, ale také zajišťuje bezpečnost vašeho subwooferu. Přineste do svého vozu sílu basů a dopřejte si hudební zážitek jako žádný jiný s aktivním subwooferem Alpine SBG-844BR.