autoprofi cz

Jak ochránit svoje auto před kunami a hlodavci?

Nechte si od nás doporučit účinné technologie, které Vám pomohou ochránit vaše automobily, chaty a chalupy i domácnosti a zahrady.

jak elektronicky ochránit automobil

Odpuzovače kun a hlodavců

Plašiče kun do auta
deramax
Plašiče krtků
pro vaši zahradu
Plašiče kun a myší
domů i na chalupu
Plašiče ptáků
holuby
deramax

Plašič kun a hlodavců do automobilu

Plašiče kun a myší (odpuzovač hlodavců) Deramax, určené do auta, vytváření silný ultrazvukový signál (pro člověka neslyšitelný), pomocí kterého účinně chrání automobily, karavany, zemědělské a stavební stroje, lodě, nebo letadla před zvířecími škůdci jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci, apod.. Záruka 5 let !!!

V naší nabídce najdete efektivní plašič kun a hlodavců Deramax-Auto. Tento plašič je napájený běžnou 9V baterií, která vydrží v provozu až 1 rok a není tedy nutné připojení plašiče k autobaterii automobilu. Tím ušetříte peníze za odbornou instalaci plašiče kun, což u většiny jiných modelů plašičů zapojených do elektroinstalace vozidla, je téměř nutností.

Neváhejte proto a pokud parkujete venku před domem nebo na chalupě v přírodě, udělejte opatření proti kunám dříve než kuny udělají opatření ve vašem voze. Poškození elektroinstalace nebo poškození hadic jsou záležitosti na mnohatisícové opravy.

pokud máte zájem o zajištění vašeho majetku: auta, karavanu, domu zahrady i chalupy proti škůdcům ...
Autoprofi cz
ESHOP. LIBEREC A PRAHA

Nakupujte v našich obchodech

Kromě naší prodejny, výdejního místa a instalačního střediska v Liberci, máme prodejnu a výdejní místo také v Praze a velký internetový obchod s více jak 10.000 produkty, pod adresou www.autoprofi.cz. A ať u sháníte kvalitní produkty nebo odborné služby pro instalaci elektronických zařízení do vozidel, vždy se na nás můžete obrátit.

PTÁTE SE NEJČASTĚJI

Vaše nejčastější dotazy

dotaz

Je montáž odpuzovače hlodavců do vozidla složitá?

Záleží jaký model odpuzovače kun a hlodavců si pořídíte.

Pokud se jedná o Deramax AUTO, tak stačí jen najít odpovídající místo v motorovém prostoru a přímo do plašiče umístit 9V baterii. A pak už stačí jen odpuzovač zapnout a baterie ho bude napájet celý rok.

Jestliže se jedná o model, který potřebuje napájení z vozidla, je potřeba nás kontaktovat a domluvit si odbornou montáž.

odpověď
Dotaz

Nemohou mi ultrazvukové plašiče nebo odpuzovače Deramax nějak uškodit nebo lidem v autě?

Neškodí, dolní hranice jejich kmitočtu je pro člověka za hranicí slyšitelnosti a současně garantujeme využití takové maximální hodnoty akustického tlaku přístrojů, že nemůže dojít k negativnímu působení na člověka. Návrh, použité komponenty, výroba a kontrola kvality ultrazvukových plašičů Deramax zajišťují naprostou bezpečnost těchto produktů v rámci doporučeného použití.

odpověď

AUTOPROFI CZ, s.r.o.


IČ: 22802436

DIČ: CZ22802436

Liberec, Mydlářská 189/3

tel: 485 150 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po-Pá 8-17, So-Ne zavřeno

Weby

e-shop: www.autoprofi.cz

montáže: www.aprofi.cz

fleetware: autosledovani.cz